POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska
Amida prezentuje:
Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska
Długi Opis Firmy:

Wiązar Polska jest to firma, która została założona przez dwóch braci. Idąc za swoją pasją postanowili, że nie mogą stać w miejscu i chcą robić coś więcej, coś dla ludzi. Firma ta słynie z niesamowitego doświadczenia oraz wysokiej i wieloletniej pozycji na rynku. Klienci Wiązar Polska są na pierwszym miejscu. Dla pracowników firmy liczy się najbardziej zadowolenie i satysfakcja Klientów. Pracownicy biorą pod uwagę każde zlecenie i rozpatrują je wraz z Klientem, tak, aby spełnić jego wymagania.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Ogromną zaletą firmy jest to, że powstała z pasji. Każde zlecenie wykonywanie jest jak najbardziej profesjonalnie oraz precyzyjnie, z największym zaangażowaniem. Pracownicy firmy nigdy nie zaczynają projektu bez wcześniejszej, indywidualnej rozmowy z Klientem.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Czym dokładnie zajmuje się firma? Wiązar Polska stanowi usługi dotyczące budowy i montażu konstrukcji dachowych wszystkich typów budynków: domki jednorodzinne, budynki małych firm, po budynki gospodarcze, czy nawet hale produkcyjne i supermarkety.

Wiązar Polska

Strona Firmowa:
Telefon:
578211132
Kwatera główna:
ul. Świdnicka 4 58-140 Jaworzyna Śląska
Regon:
011059223
NIP:
1230537879
Kierunki działania:
  • Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska
  • Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska