POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

Soft Skin Dermaclinic

Soft Skin Dermaclinic
Amida prezentuje: Soft Skin Dermaclinic
Długi Opis Firmy:

Soft Skin to klinika, która do pielęgnacji skóry podchodzi kompleksowo. Profesjonalny, wykwalifikowany zespół ocenia stan skóry pacjenta, a następnie wykorzystuje swoją wiedzę oraz doświadczenie, aby uwolnić w pełni jej piękno.

Jedną ze sztandarowych dziedzin którą zajmuje się klinika Soft Skin, jest medycyna estetyczna. Wybór zabiegów jest ogromny, co pozwala dobrać optymalne rozwiązania dla pacjentów o różnych potrzebach. Dzięki najnowszym technologiom oraz indywidualnie dopasowanej terapii zabiegowej w klinice Soft Skin, każdy może zdecydowanie poprawić kondycję swojej skóry, nadać jej świeży i młodszy wygląd, a także pozbyć się niechcianych zmarszczek!

Medycyna estetyczna może także pomoc w usunięciu nieestetycznych zmian na skórze takich jak przebarwienia, blizny, rozstępy czy rozszerzone naczynka. Łącząc najnowsze technologie z wiedzą dermatologiczną, profesjonalny zespół z kliniki Soft Skin zapewnia wysoką efektywność każdego przeprowadzonego zabiegu.

Wbrew powszechnej opinii, nowoczesna medycyna estetyczna nie musi być wcale bolesna! Klinika Soft Skin oferuje mnóstwo nieinwazyjnych i skutecznych zabiegów, skierowanych do pacjentów o różnorodnych oczekiwaniach. Zabiegi laserowe, peelingi mechaniczne, mezoterapia, a także zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego należą do najchętniej wybieranych i najbardziej lubianych zabiegów, które działają na skórę w sposób nieinwazyjny i pozwalają w krótkim czasie osiągnąć spektakularne efekty!

Medycyna estetyczna w klinice Soft Skin to niewątpliwie zabiegi na najwyższym poziomie, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów!

Telefon: 48 512 822 207
Kwatera główna: ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Regon: 021847160
NIP: 7532154115
Kierunki działania: