POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl – internetowa oferta szczotek technicznych

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl – internetowa oferta szczotek technicznych
Długi Opis Firmy

Internetowy sklep Szczotki Przemysłowe to miejsce, w którym zaopatrują się wszystkie branże i firmy, których działania opierają się na specjalistycznych maszynach posiadających w swojej budowie różnego typu systemy szczotek. Kompleksowa oferta firmy została przygotowana tak, by do każdej maszyny można było w niej znaleźć odpowiednie szczotki: nowe i dostępne od ręki.

Regularna wymiana zużytych szczotek jest kluczowa dla prawidłowej pracy całych linii produkcyjnych, dlatego sklep Szczotki Przemysłowe dba o to, by posiadać w swoim asortymencie wszystko to, co jego klientom jest pilnie potrzebne. Gama produktów obejmuje wysokiej klasy szczotki techniczne.

Między innymi szczotki listwowe (o różnym przeznaczeniu i parametrach), precyzyjne szczotki elastyczne (m.in do montażu na blasze oraz w szczelinach), szczotki antystatyczne (w wersji klasycznej i niestandardowej), a także szczotki panelowe do wielu zastosowań i szczotki walcowe. Osobno, firma oferuje także szczotki do zamiatarek: walcowe, wieńcowe i precyzyjne szczotki talerzowe.

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Telefon
756409002
Kwatera główna
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Regon
122961742
NIP
7352858145
Kierunki działania
  • Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl – internetowa oferta szczotek technicznych