POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

P.G. GROUP Sp. z o.o. – laserowe cięcie blach Wrocław

P.G. GROUP Sp. z o.o. – laserowe cięcie blach Wrocław
Amida prezentuje:
P.G. GROUP Sp. z o.o. – laserowe cięcie blach Wrocław
Długi Opis Firmy:

Jeśli interesuje Cię przemysł stalowy, to nie mogłeś trafić lepiej. Każdego dnia nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby stworzyć doskonałej jakości wyroby przemysłowe, budowlane i wykończeniowe ze znakomitej stali, jak i innych metali niezależnych.

Cięcie laserem Wrocław fot.1

Naszym klientom możemy zaoferować między innymi wykrawanie, naginanie, jak i cięcie laserem blachy i wszelkich innych wyrobów stalowych, oraz wszelkiego rodzaju inne obróbki blacharskie. W dodatku w naszej firmie znajdziesz wszystkie potrzebne żelazne produkty, od solidnych rynien, aż po panele dachowe. Oferujemy też szereg innych produktów, chociażby okna, taśmy ochronne, czy nawet narzędzia i lakiery.

Cięcie laserem Wrocław fot.2

Oczywiście realizowane projekty są tworzone wedle Twoich pragnień i potrzeb! Z każdym klientem indywidualnie ustalamy wszystkie szczegóły, jak i przystępnie wyceniamy koszty zamówienia. Możesz nas poprosić o wszystko, nieważne czy to kolor produktu, czy też nietypowe wymiary, na pewno się dogadamy! Nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Zapraszamy!

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Telefon:
713169301
Kwatera główna:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Regon:
932645847
NIP:
8961302657
Kierunki działania:
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – laserowe cięcie blach Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – laserowe cięcie blach Wrocław