POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

Oscyloskopy z firmy Tespol

Oscyloskopy z firmy Tespol
Amida prezentuje:
Oscyloskopy z firmy Tespol
Długi Opis Firmy:

Serdecznie zapraszamy do firmy Tespol, która już od wielu lat znajduje się na rynku oferując swoim klientom najwyższą jakość obsługi. Od ponad 25 lat jesteśmy na rynku służąc swoim klientom wiedzą i doświadczeniem. Cieszymy się, że obdarzacie nas swoim zaufaniem i polecacie nasze usługi innym osobom.

W naszej ofercie znajdziecie najlepszej jakości aparaturę kontrolno – pomiarową, której nie znajdziecie w tak niskiej cenie w żadnej innej firmie. Dodatkowo zapewniamy Wam również systemy radiokomunikacyjne. Doskonale wiemy, że najnowocześniejsza technologia ma nam dzisiaj wiele do zaoferowania, dlatego my w nią inwestujemy.

Pokażemy Wam na co dzisiaj tak naprawdę stać najlepsze systemy pomiarowe, łączności, nadajników RTV. Od wielu lat jesteśmy związani z najlepszymi producentami, do których zalicza się ABI, Magna-Power, NextSense, Wentworth Laboratories, Dewetron, MVG, LitePoint, Fluke, Sonel, Spectracom, Tektronix, Keithley, Rohde&Schwarz. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli macie do nas pytania.

Strona Firmowa:
Telefon:
717836360
Kwatera główna:
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
Regon:
930513685
NIP:
8992410135
Kierunki działania:
  • Oscyloskopy z firmy Tespol
  • Oscyloskopy z firmy Tespol
  • Oscyloskopy z firmy Tespol
  • Oscyloskopy z firmy Tespol