POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

Naprawa laptopów Wrocław – oferta salonu ForceGSM

Naprawa laptopów Wrocław – oferta salonu ForceGSM
Długi Opis Firmy

ForceGSM to wyspecjalizowany serwis telefonów komórkowych, tabletów i laptopów, który działa na polskim rynku od bardzo wielu lat. Firma oferuje kilka możliwości skorzystania z usługi. Szybki i profesjonalny serwis mobilny, gdzie wykwalifikowani pracownicy przyjeżdżają do siedziby klienta.

Salon ForceGSM

ForceGSM - serwis laptopów Wrocław

Wyspecjalizowany serwis wysyłkowy, podczas którego sprzęt zostaje wysłany do przedsiębiorstwa i odesłany po dokonaniu niezbędnych napraw oraz serwis stacjonarny, do którego kontrahent przynosi uszkodzone urządzenie. Działania naprawcze obejmują smartfony, notebooki, laptopy oraz akcesoria do telefonów komórkowych i komputerów. Rzetelna wiedza, wykwalifikowany personel, nowoczesne narzędzia oraz ogromne doświadczenie.

Specjaliści z firmy naprawią, każde urządzenie niezależnie od producenta, marki czy rodzaju sprzętu. Atrakcyjne ceny, indywidualne wyceny oraz atrakcyjne pakiety dla klientów biznesowych. Dodatkowo w ofercie fachowa diagnostyka oraz skup telefonów komórkowych. Zaufaj liderom z branży i napraw swój sprzęt już dziś.

ForceGSM

Telefon
783675000
Kwatera główna
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
Regon
021020124
NIP
8842510527
Kierunki działania
  • Naprawa laptopów Wrocław – oferta salonu ForceGSM