POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe

Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe
Amida prezentuje:
Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe
Długi Opis Firmy:

Firma KIELO z siedzibą w Nowym Targu prowadzi działalność w zakresie produkcji i handlu pomp i systemów pompowych oraz usługi serwisowe szczotek. KIELO współpracuje z dziesięcioma zagranicznymi firmami, dzięki czemu przez lata udało jej się zbudować markę i zyskać prestiż zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Pompy beczkowe z oferty firmy Kielo – fot.1

W ofercie KIELO można znaleźć: pompy beczkowe Lutz, pompy dozujące Jesco, pompy wirowe chemoodporne, pompy membranowe, pompy Injecta, pompy EBARA, pompy higieniczne, systemy dozowania oraz wiele innych akcesoriów.

Pompy beczkowe z oferty firmy Kielo – fot.2

Produkty oferowane przez firmę plasują się na wysokim poziomie pod względem jakości oraz cen. W razie wątpliwości lub pytań pracownicy firmy chętnie udzielą informacji i doradzą. Preferowane formy kontaktu to forma telefoniczna lub też mailowa. Zamówienie można złożyć przez internet.

Pompy beczkowe z oferty firmy Kielo – fot.3

Kurier przywiezie Ci paczkę prosto pod Twoje drzwi. Istnieje kilka możliwości płatności. W ofercie sklepu pojawiają się również produkty w atrakcyjnych cenach. Często też pojawiają się ciekawe propozycje najnowszych produktów. Dlatego warto śledzić zakładkę nowości.

Strona Firmowa:
Telefon:
756409002
Kwatera główna:
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Regon:
122961742
NIP:
7352858145
Kierunki działania:
  • Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe
  • Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe
  • Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe