POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

Firma Senator – meble na wymiar Wrocław

Firma Senator – meble na wymiar Wrocław
Amida prezentuje:
Firma Senator – meble na wymiar Wrocław
Długi Opis Firmy:

Firma Senator z Wrocławia specjalizuje się w projektowaniu i montażu wysokiej klasy mebli na wymiar. Jej oferta obejmuje szafy przesuwne idealnie dopasowywane do przestrzeni mieszkalnej czy biurowej, nowoczesne szafy na wymiar oraz meble przeznaczone do zabudowy nietypowych wnęk.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Senator działa na rynku od ponad dwudziestu lat i jest jedną z najlepiej rozpoznawanych w branży firm projektujących meble. Jego realizacje wyróżniają się pięknym wykonaniem każdego najmniejszego detalu oraz przemyślanym doborem drewna i kolorów, dzięki któremu meble prezentują się nowocześnie i są funkcjonalne, dobrze wpisując się w dotychczasową aranżację mieszkania.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Szafy na wymiar i szafy wnękowe montowane są na miejscu, w domu klienta, a ich precyzyjne wykonanie sprawia, że idealnie zabudowują i wykorzystują dostępną przestrzeń. Firma realizuje wykończenia meblami takich wnętrz, jak sypialnie, salony, przedpokoje i garderoby w domach mieszkalnych, ale i podejmuje się opracowania nowoczesnych systemów zabudowy biur i powierzchni gabinetowych.

Telefon:
713739171
Kwatera główna:
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
Regon:
930210370
NIP:
8981027148
Kierunki działania:
  • Firma Senator – meble na wymiar Wrocław
  • Firma Senator – meble na wymiar Wrocław