POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław

Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław
Długi Opis Firmy:

Meble Drzazga posiadają ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu mebli na wymiar. Długoletnie doświadczenie i fachowe wiedzą, są w stanie sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Oferta firmy skupia się na wyborze rozmiarów i konstrukcji mebli oraz elementów dodatkowych.

Meble kuchenne Wrocław fot.1

Przedsiębiorstwo proponuje swoim klientom wiele rozwiązań, które są w stanie obniżyć koszty zabudowy meblowej. W ofercie Meble Drzazga dostępne są zarówno klasyczne modele jak również meble MDF, drewniane w różnych wybarwieniach. Firma współpracuje z największymi dostawcami w kraju oraz zagranicą. W ten sposób jest w stanie dostarczać oryginalne, wysokiej jakości produkty.

Meble kuchenne Wrocław fot.2

Pracownicy posiadają dużą i wiedzę i doświadczenie, przywiązują dużą wagę do detali, które mają niebagatelny wpływa na ostateczny wygląd mebli. Pomiar wykonywany jest na miejscu w klienta, z uwzględnieniem jego sugestii tworzony jest projekt. Po zatwierdzeniu projektu podpisywana jest umowa. Następnie następuje produkcja mebli oraz ich montaż w klienta.

Meble Drzazga

Strona Firmowa:
Telefon:
606827777
Kwatera główna:
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
Regon:
022084741
NIP:
7471695643
Kierunki działania:
  • Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław
  • Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław