POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

Energotel Warszawa – pomiary natężenia oświetlenia

Energotel Warszawa – pomiary natężenia oświetlenia
Amida prezentuje:
Energotel Warszawa – pomiary natężenia oświetlenia
Długi Opis Firmy:

Energotel to specjalistyczna firma powstała w 1998 roku, która podejmuje się usług energo-elektrycznych oraz telekomunikacyjnych. Nasz zespół specjalistów składa się z wykwalifikowanej kadry z dużym doświadczeniem oraz z bogata i obszerną wiedzą, która jest niezbędna w naszej dziedzinie pracy.

Zawsze elastycznie podchodzimy pod potrzeby i oczekiwania klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu możemy się podjąć wykonywania sieci elektrycznych, oświetlenia zewnętrznego czy elektrycznych systemów grzewczych. Jesteśmy w stanie również wykonać instalacje ogrodowe, wykonać pomiary natężenia oświetlenia..

Z chęcią wyjaśnimy wszystkie szczegóły oraz udzielimy informacji na temat wszelkich niepewności, a także sporządzimy kosztorys usługi. W naszych usługach stawiamy na specjalistyczny sprzęt i najnowszą technologię, dzięki czemu możemy wykonać dokładniejsze pomiary i lepiej wykonać swoją pracę. Zawsze stawiamy na zadowolenie i satysfakcję klienta.

Telefon:
228375716
Kwatera główna:
Al. Prymasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
Regon:
020642326
NIP:
8821939001
Kierunki działania: