POLSKA amida@amida.pl 71 357 04 14

AMIDA.PL

ARGRA – opakowania foliowe

ARGRA – opakowania foliowe
Amida prezentuje:
ARGRA – opakowania foliowe
Długi Opis Firmy:

Worki i opakowania foliowe to prawdziwa zmora dla środowiska. Niestety, nie wymyślono do tej pory niczego, co mogło by opakowania foliowe zastąpić. Na przykład, takie wydawało by się super ekologiczne torby papierowe stanowią znacznie większe obciążenie dla środowiska niż torebki plastikowe. To kwestia ilości energii potrzebnej do ich wyprodukowania, jednostkowo znacznie większej niż przy wyrobach z plastiku, materiału (celuloza to wycięte tysiące hektarów lasu), ścieków z papierni itd.

Z resztą problem nie leży po stronie właściwości fizycznych wyrobów foliowych, lecz w braku świadomości ekologicznej ich użytkowników. Wszystkie wyroby foliowe mogą być z powodzeniem poddawane wielokrotnemu recyklingowi i tylko od nas zależy, czy trafią do powtórnego użytku, czy też na wysypisko, gdzie ich rozkład trwać będzie setki lat. Po prostu to nie worki i opakowania plastikowe same z siebie zaśmiecają środowisko naturalne. Robimy to my, ich użytkownicy.

Firma ARGRA to producent folii, worków i opakowań foliowych z Oleśnicy pod Wrocławiem. Firma specjalizuje się w wyrobach z folii polietylenowych LDPE i HDPE. Oferowane są też rękawy i półrękawy foliowe, worki na śmieci i do segregacji odpadów, taśmy LDPE, folie z indywidualnym nadrukiem. Firma zapewnia szybki czas realizacji zamówień, a typowe rozmiary wyrobów foliowych dostępne są od reki.

Strona Firmowa:
Telefon:
512112760
Kwatera główna:
ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica
Regon:
23438630
NIP:
9111563998
Kierunki działania: